«ПриватБанк» запустив термінали, які дозволяють оплачувати покупки обличчям

«ПриватБанк» запустив термінали, які дозволяють оплачувати покупки обличчям
10:57 11.08.2020

«ПриватБанк» запустив перші в Україні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24. Вони, як відомо, дозволяють оплачувати покупки обличчям.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на The Village.

Як це працює:

  • Для використання сервісу необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 й активувати оплату FacePay24. Після цього треба зробити три селфі з різних ракурсів і прив’язати їх до своєї банківської карти.
  • Щоб здійснити оплату в POS-терміналах Android PAX, потрібно після введення суми на терміналі вибрати оплату обличчям, подивитися в фронтальну камеру термінала й натиснути кнопку «оплатити». Після підтвердження операції пін-кодом обраної карти покупка буде оплачена.

Довідково:

  • FacePay24 використовує систему автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition. У «Приваті» кажуть, що вона гарантує повну безпеку персональних даних клієнтів, включно з технічними й фізичними контролями, шифруванням даних пі час зберігання й передачі.
  • Зараз функція доступна на 260 POS-терміналах Android PAX. До кінця року буде встановлено 7 700 біометричних POS-терміналів.