Пошук

Призначено нового голову поліції Обухова: це "потужний, професійний керівник"

Призначено нового голову поліції Обухова: це "потужний, професійний керівник"

Обухівським відділком поліції керуватиме вчорашній голова броварських правоохоронців Олег Петренко.

Про це повідомив керівник Київської обласної поліції Андрій Нєбитов на своїй сторінці у Facebook, передають Хроніки Обухова.

Інформую Вас стосовно останніх кадрових призначень в Броварському та Обухівському відділах поліції і сподіваюсь відповісти на всі ваші запитання стосовно цього.

Останні ганебні події в Кагарлику окремих екс-поліцейських, на жаль, стараннями «експертів», «політиканів» та інших «фахівців» по всіх справах, заплямували за старою міліцейською схемою усіх працівників поліції, визнав він.

Разом з тим, за його словами "сьогодні Броварський відділ поліції —потужний підрозділ, здатний зберігати спокій і захищати громаду".

Ситуація з «броварською» перестрілкою чітко показала готовність усіх підрозділів протидіяти навіть озброєним зловмисникам. Як підсумок - 46 осіб притягуються до відповідальності за тяжкі та особливо тяжкі злочини, впевнений він.

І мені дуже приємно, що саме Олег Петренко, наш поліцейський кризис-менеджер, без зайвих прохань погодився взяти на себе відповідальність за відновлення боєздатності поліції Обухівщини і прилеглих районів, додав він.

Читайте також: