Пошук

Продати квартиру в Києві - купити будинок біля Обухова

Продати квартиру в Києві - купити будинок біля Обухова

На оголошення жорсткого карантину в Україні відреагував ринок оренди заміських будинків.

За словами директора АН Best&Seller Ірини Луханіної, вже в перший тиждень карантину пропонованих до здачі в оренду пристойних будинків за ціною до $2 тис. на ринку не залишилося, а на найбільш популярних Обухівському, Одеському та Вишгородському напрямках орендарі зайняли будинки вартістю $5–7 тис. у місяць.

Про це йдеться в матеріалі на шпальтах inventure.com.ua, передають Хроніки Обухова.

Покупці нерухомості, на відміну від орендарів, інертніші й реагують не так швидко, проте згодом і в цьому сегменті почалося пожвавлення.

Після зняття обмежувальних заходів, введених у зв'язку з COVID-19 [влітку 2020 року], уклали в середньому на 30% більше угод купівлі-продажу заміської нерухомості, ніж за аналогічний період минулого року, а попит загалом зріс на 65%, - Каже Вікторія Берещак, експерт ринку нерухомості.

За словами співрозмовниці, люди шукали альтернативу квартирам, але не розраховували на палацові хороми та гектари приватної території. Йшлося про купівлю скромних будинків площею до 130–150 кв. м у радіусі до 30–40 км від столиці за ціною 1–3,5 млн. грн.

Її колега Луханіна зазначає, що попит з'явився практично у всіх сегментах: покупці зацікавилися будинками і в 70-кілометровій зоні від Києва за $15–25 тис., та таунхаусами економ-сегменту за $45–80 тис. (72% у структурі всіх операцій із (заміською нерухомістю), і будинками сегмента комфорт + в районах Борщагівки, Лісників, Романкова за $ 150-300 тис. (близько 25% від усіх угод). Найбільш популярними стали будинки або таунхауси площею 120-200 кв. м. Найгарячіші напрями —

  • Обухівський,
  • Одеський,
  • Вишгородський,
  • Житомирський
  • та Бориспільський.

Незважаючи на зростання цін, на суму, виручену від продажу квартири в мегаполісі, на початку 2021 року можна придбати значно просторіший заміський будинок. Луханіна наводить приклад клієнтів свого агентства, які, продавши за $75 тис. двокімнатну квартиру площею 74 кв. м з ремонтом у новому будинку на Оболоні, придбали будинок у селі Безрадичі (Обухівський напрямок) площею 135 кв. м з ремонтом та меблями на ділянці 12 соток, йдеться у повідомленні.

Читайте також: