Проект «Богуславський туристично-інформаційний центр»: що планується?

Проект «Богуславський туристично-інформаційний центр»: що планується?
09:57 06.11.2022

Київська область, Обухівський район, Богуславська тергромада. Команда проекту «Богуславський туристично-інформаційний центр»" провела першу стратегічну сесію для розробки концепції самого центру. Основною її метою було зібрати ідеї, бачення та пропозиції стосовно розвитку туризму на Богуславщині.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на prostir.ua.

До стратегічної сесії долучилися представники різних сфер – місцеві гіди, експерти музейної справи, майстри, представники місцевого бізнесу, волонтери, представники ЗМІ та люди, яким небайдужа тема туристичного розвитку Богуславщини.

Як зазначав директор «Музею історії Богуславщини» Андрій Гуменюк, який теж долучений до створення Центру, глобально – планується реалізація таких проектів, як:

  • навчальний центр “Студії традиційних ремесел “Жива культура”,
  • туристично-інформаційний центр і кав’ярня,
  • центр дослідження локальної історії, фольклору та етнографії.

Для втілення всіх цих ініціатив, команда працює над пошуком інвесторів та залученням грантових коштів.

Також, вже заручилися підтримкою місцевої влади, зокрема, у розрізі допомоги з орендою приміщення. Але, наразі, ми зосередимось саме на Богуславському туристично-інформаційному центрі, який реалізується в рамках проекту “Від ідей – до дій!”. Тож, його основні завдання: збільшити інтерес до регіону, вплинути на якість туристичного процесу, розширити туристичні можливості, як Богуслава, так і його культурних осередків, збільшити кількість людей, зайнятих у цій сфері, отримання прибутку, підтримка культурних ініціатив у Богуславі Послуги там планується надавати, як безкоштовні (приміром, власне – надання інформації), так і платні (наприклад – продаж сувенірів і літератури, продаж туристичних турів, продаж майстер-класів, кави та смаколиків). Крім того, під час зустрічі, обговорювали і можливість та форми співпраці з гідами, майстрами, місцевими ресторанами.

Під час сесії зробили все, що планували, – ділиться враженнями керівник проекту Вікторія Олійник, яка переїхала у Богуслав після початку повномасштабного вторгнення – дуже багато цікавого і корисного обговорили і зараз ми будемо готувати концепцію і, орієнтовно, через два тижні буде вже перша варіація документу, після якої ми знову зустрінемось і проведемо обговорення. Окремо плануються стратегічні сесії стосовно розробки брендбуку і логотипу Центру. Це плануються два окремих документи.

Топ за тиждень

Останні новини