Пошук

Проєкт будинку: навіщо потрібен і де замовити

Проєкт будинку: навіщо потрібен і де замовити
PR Публікація розміщена на правах реклами

До початку будівництва потрібно скласти проєкт. Це суттєво зекономить ваші кошти і час.

Вирішили поміняти квартиру у багатоповерхівці на заміський будинок? Або побудувати дачу, куди виїжджатимете на шашлики з друзями? Починайте будівництво зі створення проєкту. Замовити або купити готовий проєкт можна ось тут.

Навіщо витрачати гроші на проєкт? Щоб заощадити.

По-перше, у процесі роботи ви уникнете переробок, з якими обов'язково стикнетеся; по-друге, так діяти буде простіше.

Справа в тім, що тримати проєкт у голові насправді неможливо. Ви проведете безліч безсонних ночей, проєктуючи у думці розміщення розеток та вмикачів, розмірковуючи, чи вистачить місця для пралки, чи не занадто вузький коридор, чи зможете ви тут поставити шафу тощо. Це виснажить вас остаточно, і ви вже погодитесь на будь-що, аби цей клятий ремонт скінчився. Усі помилки вашого проєкту будете компенсувати своїми грошима, тому що кожна переробка - це додаткові витрати на матеріали й на оплату праці.

Проєкт будинку: навіщо потрібен і де замовити
Проєкт будинку: навіщо потрібен і де замовити

Створюємо проєкт: як усе відбувається

Складання проєкту починається з обмірного плану приміщень та уважного заслуховування замовника щодо його задумок. Далі проєктант зважує те, що є, і те, що хочется. Після цього складається попередній проєкт, який коригується із замовником до остаточного його затвердження.

Проєкт: що врахувати

Створюючи проєкт, потрібно брати до уваги не лише бажання замовника, а й іще багато чинників. Особливості ландшафту місцевості, наявність комунікацій - газ, вода, каналізація - все це суттєво впливає на весь проєкт у цілому.

Неодмінно слід враховувати фінансові можливості замовника. Велике значення має вік майбутніх мешканців, адже у молоді є свої погляди на їхнє помешкання; рід занять замовників; їх родинний стан; соціальний статус.

Щодо самого будинку чи приміщення, то тут питань також вистачає.

Так, під час проєктування потрібно визначити особливості життєдіяльності всієї споруди в цілому, а саме: як буде опалюватись будинок; чи є можливість його під'єднання до колективної системи водовідведення та до мережі водопостачання.

Чи можна купити готовий проєкт будинку?

Безумовно, можна, але потрібно зважати на особливості розташування будинку, ландшафту та наявність комунікацій. Не завжди, а радше як правило, проєкт сусіднього будинку не підійде вам на всі 100%.

Проєкти від DOM4M

Компанія DOM4M пропонує купити вже готовий або замовити авторський проєкт.

Переваги DOM4M:

  • великий досвід роботи

  • офіційний договір

  • велика база готових проєктів

  • постійні акції та знижки.

Читайте також: