Пошук

Проєкт-магніт «Водний маршрут Дніпром» і Обухівщина - точки доторку

Проєкт-магніт «Водний маршрут Дніпром» і Обухівщина - точки доторку

На Київщині планують реалізувати національний проєкт-магніт «Водний маршрут Дніпром». Одна з точок маршруту знаходиться на Обухівщині.

Про це йшлося під час розширеної наради під головуванням заступника очільника ОДА Тетяни Щербак, передають Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу КОДА.

Туристичний потенціал Київщини та можливості його розвитку обговорювали разом з представниками Міністерства інфраструктури, Міністерства культури та інформаційної політики, Державного Агентства з розвитку туризму, Адміністрації річкових портів, Ради Федерації роботодавців в сфері туризму, місцевого самоврядування об‘єднаних територіальних громад Київщини.

Як зазначила заступник голови КОДА Тетяна Щербак, розвиток туризму на Київщини є важливим не лише для економіки регіону, а й для збереження культурних традицій. Тому Київська обласна державна адміністрація зацікавлена надати максимальну підтримку для розвитку цього напрямку.

Проєкт передбачає розкриття та покращення туристичного потенціалу міст на Дніпрі, створення нових туристичних продуктів та магнітів у тісній співпраці з місцевими органами влади та бізнесом. Такі заходи дозволять відродити та зберегти велику кількість об’єктів історико-культурної спадщини – зазначила заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Щербак.

Як зазначила голова Державного Агентства з розвитку туризму Мар‘яна Олеськів, Київська область першою системно розпочала підготовку до реалізації туристичного проєкту, в якому буде використано туристичний потенціал річки Дніпро.

Результатом співпраці в рамках створення дієвих програм розвитку територій стане створення мережі туристичних маршрутів по області, визначення інвестиційний проектів щодо розбудови інфраструктури, покращення транспортної логістики, рівня сервісу та загального рівня соціально-економічного розвитку.

Спільна підготовча робота допоможе створити конкурентоспроможні туристичні продукти та цікаву мережу маршрутів з подальшим їх маркуванням та промоцією, – підкреслила Тетяна Щербак.

Довідково:

Проєкт-магніт “Водний маршрут Дніпром”. Київська область. Ключові локації

Першочерговий акцент на ключових річкових локаціях дозволять в подальшому включити до програм розвитку територій місця у більшому радіусі, що дозволить активізувати процеси створення туристичних маршрутів та інфраструктури практично по всій території Київської області:

 1. Київське море та набережна Вишгорода
 2. Парк “Межигір’я”
 3. Місця Трипільської культури (с. Трипілля)
 4. Місто 25 музеїв (м. Переяслав)
 5. Прип’ять та розвиток Чорнобильської зони
 6. Вишгородський державний історико-культурний заповідник
 7. Парк Київська Русь (с. Копачів)
 8. м. Ржищів та місця сили
 9. Парк Олександрія (м. Біла Церква)
 10. Гора Тотоха (Медвинська ОТГ)
 11. Шевченківські місця (Яготин)
Читайте також: