Пошук

Прокуратура Київської області намагається забрати у Медведчука землю біля Обухова

Прокуратура Київської області намагається забрати у Медведчука землю біля Обухова

Прокуратура Київської області подала позов про витребування на користь Кабміну двох ділянок загальною площею 34,62 га, розташованих на березі річки Стугна в м.Українка Обухівського району.

Про це свідчить постанова Господарського суду Київської області від 3 січня 2021 року, передають Хроніки Обухова з посиланням на Коментарі.

Як з'ясували "Наші гроші", ділянка площею 24,39 га знаходиться у володінні ТОВ "Інвестиційна компанія" Спорт-Тур ", а 10,22 га — у власності ТОВ "Компанія з управління активами "МТІР Ессет Менеджмент".

Засновником ТОВ "Інвестиційна компанія" Спорт-Тур" є ТОВ" Інвестиційна компанія "Терра-Інвест", бенефіціарним власником якої (через лондонську "Ларідж Інвестменс Лтд", ТОВ "ІК" Гарманія "і кіпрську" БРЕВІС Холдінгз Лтд") є Оксана Марченко, дружина Віктора Медведчука.

Серед засновників "Терра-Інвест" є лондонська компанія Laridge Investments LTD.

За даними Реєстраційної палати Великобританії, її директор Менеалос Сазос — фігурант "Панамалікс". І до всього іншого, він брав участь в якості директора Bolvik Ventures LTD в судовому розгляді між Приватбанком і А-Банком братів Суркісів.

Що стосується ТОВ "КУА" МТІР Ессет Менеджмент", що захищає в судах активи Медведчука, то ця компанія є одним із засновників ТОВ" ФК "Динамо" з часткою 23%.

Друга найбільша частка в "Динамо" належить Ігорю Суркісу (63,7%). Більш того, згідно з документами суду, ТОВ "ФК" Динамо" особисто бере участь в суперечці з державою за землю на стороні Медведчука.

Источник: https://politics.comments.ua/ua/news/cabinet/surkis-cherez-dinamo-dopomagae-medvedchuku-vidsuditi-aktivi-u-derzhavi-673677.html
© Comments.ua