Проведення релігійних свят на Обухівщині обмежать через коронавірус

Проведення релігійних свят на Обухівщині обмежать через коронавірус
12:10 18.08.2020

Київська обласна влада звернулася до представників духовенства регіону з закликом обмежити проведення релігійних заходів через погіршення епідеміологічного стану.

Про це йшлося під час он-лайн зустрічі, яку організувала Київська облдержадміністрація з представниками релігійних організацій Київщини, передають Хроніки Обухова з посиланням на КОДА.

Взяли участь представники

  • Української православної церкви (РПЦ);
  • Української православної церкви (ПЦУ);
  • Римсько-католицької церкви,
  • Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів;
  • Української Церкви християн віри євангельської.

Епідеміологічна ситуація щодня ускладнюється, тож обласна влада закликає всіх вірян дотримуватися введених обмежень, не наражати на небезпеку себе, своїх близьких та всіх оточуючих членів громади.

Зараз потрібно жорстко дотримуватися всіх зазначених правил, щоб ситуація на Київщині не погіршилася. Маємо гарний приклад: в квітні всі мешканці Київщини свідомо поставилися до введених правил карантину, в тому числі це стосувалося обмеження відвідування церков та храмів, кладовищ, тощо. Тоді нам вдалося втримати розповсюдження хвороби, ми втратили мінімальну кількість людей і отримати порівняно невелику кількість хворих на коронавірус. Але небезпека все ще поруч. Не маємо права розслаблятися. Відповідальне ставлення до свого здоров‘я, утримання від відвідування храмів, відмова від поїздок в інші регіони, дотримання санітарних вимог є запобіжником від переходу до більш жорстких обмежень, - підкреслив Василь Володін.

В.о. начальника управління культури, національностей та релігій КОДА Сергій Васильонок акцентував увагу, що на території Київської області забороняється проведення масових релігійних заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території. Саме організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи.

У серпні 2020 року традиційно православні Християни відзначають три спаси –

  • медовий,
  • яблуневий
  • та хлібний (горіховий).

Також цього місяця відзначатимуть такі великі свята, як Преображення Господнє (19.08 – другий спас), Успіня Пресвятої Богородиці (28.08).

Топ за тиждень

Останні новини