Пошук

Пухнаста маленька дівчинка мріє про родину

Пухнаста маленька дівчинка мріє про родину

Чотиримісячна пухнаста дівчинка шукає господаря.

Собаче дитинча, звіcно, може й надалі продовжувати жити у волонтерки Вікторії Нижник, проте навіть найкращий притулок не здатен замінити люблячу родину, повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Вікторії Нижник.

Я така молоденька 4-місячна дівчинка і перебуваю в притулку, а хочу бути поруч з господарем в будинку, - наче каже собаченя.

Нагадаємо, що новий власник Песика може розраховувати на будь-яку консультивну допомогу як від самої Вікторії так і від уповноважених волонтерів притулку.

До неї входять, зокрема, інформація що стосується наявних/відсутніх/потрібних щеплень, стерилізації, харчування, умов утримання тощо.

З іншими тваринками Ви можете ознайомитися у спеціальному розділі нашого сайту ("Візьми тваринку") або на сторінці БФ "Возрождение", Восстановительный центр для животных в Деремезне.

В цьому відношенні варто відзначити, що притулок завжди потребує допомоги, як фізичної (догляд за вольєрами, вигул тварин тощо), так і фінансової.

  • Першу можна здійснити безпосередньо під час поїздки до притулку (Обухівський район, село Деремезна, вул. Гагаріна 14);
  • Другу - перерахувавши кошти на картку 5168 7422 3976 9783.

Пишіть на info@love-animals.org.ua, а ще краще телефонуйте за номером 063 687 1800.

Читайте також: