Що робити, якщо допомога ваше покликання, ви маєте на меті проводити офіційну діяльність, але не знаєте з чого почати?
Дізнатись, що таке «благодійна організація», як її зареєструвати аби в подальшому уникнути проблем з державними органами, а також отримати безкоштовну персональну консультацію можна на сайті https://www.legalact.com.ua/reyestracziya-blagodijnoyi-organizacziyi/.
Юридична фірма «Лігалакт» пропонує вашій увазі декілька пакетів послуг:
Кожен з пакетів включає в себе як базові послуги: консультацію, перевірку назви, розробку мети та напрямків діяльності, підготовку установчих документів тощо, так і додаткові, в залежності від обраного пакету послуг.
Важливо знати, що благодійну організацію створюють мінімум два засновники, як фізичні, так і юридичні особи, які й визначають цілі і напрямки діяльності організації. Це може бути:
Благодійна організація – юридична особа, некомерційна організація, яка проводить свою господарську діяльність згідно Статуту та керується Законодавством України. Грамотно розроблений Статут дозволить уникнути більшості типових проблем, з якими засновникам та учасникам доводиться мати справу на практиці. Саме тому дуже важливо довірити це професійним юристам, які врахують всі аспекти діяльності та найактуальніші зміни в Законодавстві при складанні фундаментального документу.
Крім підготовки необхідного пакету документів для проведення реєстрації та отримання виписки з реєстру юридичних осіб, варто звернути увагу на питання оподаткування: внесення організації в реєстр неприбуткових та волонтерських організацій. Ці питання також варто довірити професіоналам, аби уникнути неточностей і затримки.
Юридична фірма «Лігалакт» супроводжує клієнта на всіх етапах: підготовка, реєстрація і заключні дії. Також , на сайті ви можете знайти шаблони документів для самостійної реєстрації.