Пошук

Режисер-росіянин розповів як евакуювався з-під Василькова

Режисер-росіянин розповів як евакуювався з-під Василькова

Режисер Сергій Буковський жив біля Василькова Обухівського району Київської області. Евакуювався до Софії.

Про ситуацію він розповів в інтерв'ю НВ, передають Хроніки Обухова.

Наше село знаходиться неподалік міста Васильків, біля якого йдуть запеклі бої. Саме тут у перший день війни, 24 лютого, ми почули вибухи о 5-й ранку. А потім вибухнула нафтобаза… нічого не видно, довкола чорний дим. Ми взяли наших двох собак, їжу для них і пішли. На два дні нам дали притулок учасники нашого семінару, а потім ми поїхали через Румунію до Болгарії, до наших друзів. Зараз я в Софії, йдеться у повідомленні.

Усі жорсткі диски із фільмами, матеріалами залишилися вдома.

Дякувати Богу, наш продюсер скачав всі матеріали для нової роботи, яку я тільки почав монтувати. Зараз ми думаємо, як продовжити роботу, яка є надзвичайно важливою для сьогодення.

Я росіянин за походженням, народився в Башкирії. Моя мама — кіноактриса Ніна Антонова, народна артистка України — також із Росії. Як і мій батько, кінорежисер Анатолій Буковський, родом із Балашова. Все своє життя я прожив у Києві, це моє рідне місто. Україна — моя Батьківщина.

Мені байдуже, як Путін піде з цього світу — через постріл у голову чи задушення шарфом. Так чи інакше, кінець близький.

Але мені не байдуже — насправді я жахаюсь — що мої двоюрідні сестри з Москви надіслали веселу листівку, щоб привітати мою маму та мою дружину з Міжнародним жіночим днем 8 березня, з побажаннями мирного неба над головою. Їм, як і мільйонам інших громадян Російської Федерації, промили мізки — або, можливо, мені варто сказати, що їхні мізки повністю вимиті.

На це було цілеспрямовано витрачено мільярди путінських доларів. І до цієї роботи було залучено всю російську культурну сферу, у тому числі й кінематограф — «найважливіше з усіх мистецтв», за словами Леніна".

Читайте також: