Пошук

Робоча група зверне увагу на проблеми велосипедистів Обухова

На Велодень в Обухові відбудеться захід з привернення уваги до проблем велосипедистів. Планується підписання звернення до влади і велопробіг. Людей обурює відсутність інфраструктури для безпечної їзди на велосипеді.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку активіста Юрія Апостола.

Наразі активісти формують робочу групу, команду для реалізації заходу, збирають пропозиції.

Вулиці міста мають бути безпечними та комфортними для усіх мешканців, а не лише автомобілістів. Якщо хочете покращити велосипедну інфраструктуру і зробити місто комфортним та безпечним — долучайтесь! Особисто мені та дітям, для яких проводжу велопоїздки, дуже не вистачає велодоріжок. Особливо на центральній вулиці міста, де велодоріжку неодноразово обіцяли в мерії ще з часів створення відповідної петиції у 2017 році. Також маю претензії щодо відповідності наявних доріжок та тротуарів діючим ДБН, - написав Юрій Апостол.

Наприклад, на Лукавиці вузький тротуар зі стовпами посередині та пониженнями біля кожного подвір'я лише розміткою та знаками перетворили на велосипедно-пішохідну доріжку. Це знущання і над велосипедистами, і над пішоходами. На велодоріжці біля податкової наробили гострих кутів та звужень. Біля "Аваля" в напрямку від Миру, 17А, до світлофора взагалі відсутній тротуар (є прохід без покриття, але і він заблокований порожніми "горщиками"). Тобто діти на велосипедах та самокатах, мами з колясками і люди на інвалідних візках змушені рухатись по дорозі, порушуючи ПДР. Пандуси відсутні в багатьох місцях...

Можна зібрати актуальний перелік усіх таких проблемних місць і приєднати як додаток до звернення, - зазначив активіст.

Читайте також: