Пошук

"Роботи багато не буває": де шукати її результативно

"Роботи багато не буває": де шукати її результативно
PR Публікація розміщена на правах реклами

Україна не найбагатша в світі країна. Одна з причин цієї майже хронічної проблеми полягає в дуже посередньому стані ринку праці.

Останній, крім іншого, має властивість ховатися від "прожекторів" податкової "в тіні" і вельми погано піддається регулюванню з боку держави. В якості доказу останньої тези можна привести функціонування державних центрів зайнятості, чиї пропозиції роботи здатні задовольнити тільки найневибагливішого пошукача.

Разом з тим, навіть найбільш недосконалий ринок, як відомо, тяжіє до саморегуляції. Чарівною суспензією, під впливом котрої на українському ринку праці затягуються рани безробіття завжди були мережеві сервіси, більш відомі як біржі праці.

Власне, в їх відношенні цілком доречна приказка, згідно з котрою «кашу маслом не зіпсуєш». Іншими словами, скільки б не було в українському сегменті інтернету сервісів пошуку роботи (або працівників) кожен наступний має всі шанси стати кращим за попередні, а відповідно внести свою лепту як в розвиток даного сегмента ринку, так і країни, в цілому.

Один з прикладів обґрунтованості цього твердження сервіс, котрий розвивається під слоганом «свіжі вакансії, сильні резюме» і брендом Jobmix.

Вже перший, побіжний погляд переконує пошукача у тому, що шукати роботу на ньому не лише потрібно, але і банально приємно.

Відкритий відносно нещодавно він вже на старті запуску демонстрував низку переваг на своїми найближчими конкурентами.

В першу чергу йдеться про послуги, орієнтовані, крім іншого, на просівший під час карантину ринок праці. Сьогодні це майже 15% безробітніх, серед котрих біля мільйона тих, хто втратив роботу під час пандемії коронавірусу.

Для них сервіс передбачає один з (і по суті перший крок) під час пошуку роботи.

Це розміщення вакансій.

  • Воно, в свою чергу ділиться на 4 типи і має певні відмінності в частині ціни, функціональності і як в підсумку – результативності.

Наступна послуга - спецпропозиції.

  • Спецпропозиції це цілі пакети послуг, котрі відрізняються від звичайного розміщення вакансій максимально адаптованими цінами.
  • Саме завдяки цьому підходу спецпропозиції вигідні для тих, кому, приміром, потрібно одразу кілька працівників.

Доступ до бази резюме полягає в оформленні доступу до контактів.

  • Це, в свою чергу, дозволяє напряму звертатися до власників резюме і пропонувати їм вакансію на вашому підприємстві.
  • Підставою для оптимізму і мотивом для придбання саме цієї послуги є одна з найбільш якісних в Україні баз резюме.

Ще Jobmix пропонує брендування.

  • Ця послуга полягає у тому, що візуальне оформлення сторінки сервісу з пошуку роботи і вакансій демонструє логотип або іншу символіку вашої команії. Це, безумовно, підвищує як впізнаваність, так і інтерес та лояльність з боку пошукачів роботи.

Ні і насамкінець - крім того, сервіс йде в ногу з часом і не цурається таких гуманістичних трендів як «соціальна відповідальність бізнесу». Це, зокрема, проявляється в низці акцій, таких як безоплатне розміщення до кінця червня вакансій працедавців медичних, державних та фармацевтичних компаній.

Читайте також: