Пошук

Розвідниця з Богуслава розповіла про всю родину в АТО

Розвідниця з Богуслава розповіла про всю родину в АТО

Практично вся родина Олени Кукли з Богуслава Обухівського району брала участь у війні на Незалежність на Сході України.

Про це йдеться в розлогому інтерв'ю Олени Фактам, передають Хроніки Обухова.

Зокрема, брат Олени Кукли і її син служили розвідниками, чоловік героїчно боронив Донецький аеропорт. Сама жінка була волонтером, зв’язківцем, десантником, розвідником. Вона і досі служить.

До 2014 року я працювала в банку в рідному місті Богуслав на Київщині, — розповіла «ФАКТАМ» Олена Кукла. — З чоловіком Володимиром виховували двох доньок та сина. Мій перший чоловік молодим розбився у ДТП. Cинові та доньці було тоді сім та три рочки. Я не здалась біді, тягнула родинний побут і дітей самотужки. З часом познайомилися з Володимиром. Він теж рано овдовів. Його дружина трагічно загинула. Лишилась донька у віці два з половиною роки. Ось так доля звела дві самотності. Жили ми добре.

Читайте також:

Коли ворог напав на нашу країну, мій рідний брат Сергій та чоловік записалися до добровольчого батальйону УНСО. Обидва свого часу ще юнаками служили в армії. А тут короткий курс підготовки — і фронт. Спершу — брат, а далі чоловік. Ми гуртом із небайдужими і бойовими за характером та настроєм земляками допомагали хлопцям з Богуславщини усім, чим могли. Заснували благодійний волонтерський фонд «Надія», розповіла вона.

Повний текст інтерв'ю читайте за посиланням fakty.ua.