Ржищеву - 871!
09:34 15.06.2022
Ржищеву - 871!

Київська область, Обухівський район, Ржищівська тергромада. Ржищеву - 871!

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Ржищівський міськвиконком.

Сьогодні, коли вся Україна переживає дуже тяжкі часи, святкові концерти та пишне святкування зовсім не на часі. Тому свою 871-шу річницю Ржищів відзначив стримано, йдеться у повідомленні.

Зокрема,

  • Протягом тижня, напередодні святкової дати у соцмережах розпочався інформаційний проєкт: «Великі люди маленького міста», який презентує цикл розповідей про людей, доля і діяльність яких вплела у літопис нашого славного міста величні сторінки історії всієї України. І триватиме цей проєкт до кінця місяця.
  • З 6 по11 червня відбулася онлайн-вікторина: «Ржищів - мій рідний край». У ній взяли участь більше півтори сотні учасників, із них правильну відповідь на всі 10 запитань надали 39 мешканців нашого міста. У пізнавальній вікторині, шляхом випадкового вибору чисел, що було продемонстровано у прямому ефірі, приз (500 грн) отримала 25-річна жителька Ржищева, але вона відмовилася від призу та забажала перерахувати ці кошти на спец-рахунок гуманітарного штабу Ржищівської громади.
  • В той же день міська бібліотека для відвідувачів влаштувала краєзнавчу вікторину з історії міста, а також його культури та звичаїв. Одні із відвідувачів випускники 9 класу гімназії "Гармонія", вони відповіли на всі запитання вікторини.