Пошук

Сайт Обухівської міської ради визнали зручним і інформативним

Сайт Обухівської міської ради визнали зручним і інформативним

Автори “Моніторингу політики кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” впевнені, що сайт Обухівської міської ради був продуктивним у процесі інформування громадян щодо COVID-19.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на текст звіту.

На сайті Обухівської міської ради є рубрика, у якій викладено протоколи позачергового засідання з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Обухівської міської ради та розпорядження виконавчого комітету, що стосуються протиепідемічних заходів, йдеться у повідомленні.

Також на цій же сторінці є:

  • останні новини стосовно кількості захворівших.
  • крім цього, на сторінці одразу є посилання на офіційну сторінку міського голови в соціальній мережі Facebook.
  • в розділі соціальної підтримки є новини та інструкції стосовно того як отримати ті допомоги, які були створені для боротьби з пандемією через COVID-19.

Таким чином, інформація зібрана в одному місці на офіційній інтернет-сторінці дозволяє легко отримати будьяку інформацію про прийняті управлінські рішення, які стосуються різних сфер життєдіяльності ОТГ, а посилання на офіційну сторінку міського голови дає можливість прямого контакту з представниками органів влади у разі потреби, виснували у звіті.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: