Село біля Обухова тероризує банда догхантерів
12:52 30.01.2021

У Малих Дмитровичах на Обухівщині постійно стріляють в собак та котів. Остання жертва догхантерів, котрі практично не криються - Джек.

Про ситуацію розповіла мешканка села Леся Москаленко.

Це собака Джек з Малих Дмитровичів. Ним опікувались, буду зробили, годували, лікували. Собака виріс великим, блискучим і розкішним. Сьогодні вранці опікуни знайшли Джека застреленим. Забрали, плачуть. Завтра кремація.

Куля пройшла навиліт. Стріляли практично на центральній вулиці села. Кулю поки що не знайшли. Я не розбираюся в зброї. Хто розбирається - пишіть, скинемо фото рани в особисті, щоб тут не постити. Хоч знатимемо, яка зброя, розповіла вона.

За її словами це не перший випадок.

У Малих Дмитровичах постійно стріляють собак та котів. Здорових хазяйських тварин. Люди називають кількох чоловіків, які часто шастають біля чужих осель зі зброєю. Свідчити бояться, бо "ще мене пристрелять чи худобу". Вдумайтесь - зброя в руках неадекватів, тому люди не почуваються в безпеці.

Тут питання, що робити? Колективну заяву (всіх же не підстрелять). Але на кого? Чи буде поліція розбиратись за фактом використання зброї в центрі села.

Хотілося б залучити і сільраду, може, наші депутати чи староста поспілкувалися б у приутності дільничого з тими, кого підозрюють люди, зауважила вона.

Топ за тиждень

Останні новини