Пошук

Що краще: каркасний чи безкаркасний ангар?

Що краще: каркасний чи безкаркасний ангар?
PR Публікація розміщена на правах реклами

Будівництво ангара під ключ для зберігання сільгосптехніки починається з вирішення ключового питання щодо типу конструкції – каркасна чи безкаркасна. Щоб не помилитися з вибором, розглянемо переваги та недоліки обох варіантів.

Особливості каркасного ангару

Ця будівля може бути будь-якої форми, що є безсумнівною перевагою. У той же час слід пам’ятати, що у місцях накопичення вологи (з’єднання металевих листів) може з’явитись корозія. У зв’язку з цим може виникнути потреба у проведенні ремонту. При таких обставинах виконати ремонтні роботи непросто. Це пов’язано з тим, що каркас конструкції несучий і замінювати його частинами проблемно.

Ангари з металоконструкцій мають таку структуру:

  • профіль прикріплюється до металевого каркасу;
  • проводиться накладка утеплення з мінеральної вати;
  • монтується захисна мембрана;
  • весь каркас обшивається спеціальним покриттям.

Підрахувавши, скільки коштує побудувати ангар каркасного типу, можна зробити висновок, що сума немала. Для будівництва такої споруди потрібен час. Перед початком робіт закладається щільний фундамент з ґрунту. Вартість монтажних робіт визначається витратами, які були понесені на перевезення окремих складових.

Для захисту від механічних пошкоджень використовується спеціальне полімерне покриття. Ще одна перевага каркасного ангару полягає в тому, що він розбірний. Але врахувавши витрати, понесені на демонтаж, навантаження, транспортування, стає зрозумілим, що збудувати новий обходиться дешевше.

Безкаркасний ангар під ключ від Nikol.org.ua

Споруда такого типу обходиться дешевше. Для його будівництва не потрібен фундамент – ангар можна розмістити на будь-якій місцевості. Будівля має форму півкола. На питання, які ангари вважаються міцнішими, однозначну відповідь дати складно. По міцності безкаркасний ангар не гірший, ніж конструкція каркасного типу. Але є певні відмінності.

У безкаркасній споруді корисна площа використовується повністю через відсутність зайвих перегородок. Це принципово важливо при організації сховища для зерна – у такий спосіб можна заповнити приміщення повністю. Ще одна перевага безкаркасного ангару – підбір його розміру за вимогою замовника. Завдяки кріпленню деталей одна до одної можна досягти майже повної герметичності.

Якщо у будівлі немає каркасу, то потреба у найманні великої кількості монтажників відпадає сама собою. Це також дозволяє зменшити кінцеву вартість споруди. Недоліком безкаркасних ангарів є неможливість його перенесення в інше місце. Якщо у майбутньому планується змінювати розташування споруди, то краще віддати перевагу будівлі каркасного типу.

Читайте також: