Що провокує гіркоту огірків?
17:00 17.05.2023
Що провокує гіркоту огірків?
Євгенія Рубан
Євгенія Рубан
Читать на русском

Гіркоту в огірках провокує недостатній полив рослини.

Про це “Хронікам Обухова” повідомляє "Земляк".

Огірки – одні з найпопулярніших овочів, які вирощують на дачі. Однак іноді навіть досвідчені городники іноді стикаються з гіркотою в огірках. Однією з основних причин цього є недостатній полив.

Коли огірки не отримують достатньо води, їх ріст і розвиток гальмується.

Протягом всього періоду, від посіву до останнього огірка, необхідно постійно поливати рослини, оскільки чим менше вологи, тим гіркіші огірки. Також під час цвітіння, рослина може не видавати зав'язі. Причиною цього може бути нестача або відсутність борної кислоти в грунті, - додають експерти.

Щоб уникнути вищезгаданих проблем, важливо забезпечити огіркам достатній і регулярний полив. Їм потрібно не менше 2-3 літрів води на рослину в день, особливо в жарку і суху погоду. Мульчування також може допомогти зберегти вологу в ґрунті та зменшити втрату води через випаровування.

Важливо поливати огірки біля основи рослини, уникаючи потрапляння води на листя і плоди. Мокре листя може призвести до розвитку грибкових захворювань, а потрапляння води на плоди може викликати їх гниття.

Крім правильного поливу, рекомендується підібрати правильний сорт огірків відповідно до регіону і забезпечити їх достатньою кількістю поживних речовин і сонячного світла.