Пошук

Школа і карантин: на українських телеканалах хочуть запустити освітній проєкт

Школа і карантин: на українських телеканалах хочуть запустити  освітній проєкт

На українських телеканалах хочуть запустити масштабний освітній проєкт для школярів. Формат - відеоуроки, причина - карантин.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента, передають Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.

Так, глава держави запропонував запустити загальнонаціональний освітній телевізійний проєкт, у межах якого українські педагоги проводитимуть відеоуроки з різних предметів шкільної програми для 5-11 класів. Транслюватимуть це на найбільших українських телеканалах у найбільш зручний для дітей час.

За словами Зеленського, формат такого телевізійного проєкту «має бути не лише інформативним і зручним для перегляду, а й цікавим дітям, а також їхнім батькам, дідусям та бабусям, котрі залишаються вдома через карантин».

Передбачається, що телеуроки транслюватимуть як на загальнонаціональних українських каналах, так і в етері низки регіональних. Також вони будуть доступні в мережі інтернет.

Керівництво українських телеканалів підтримало ініціативу президента щодо необхідності виробництва та запуску такого важливого соціального проєкту, зважаючи на запровадження в Україні карантину, — уточнили в ОП.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки 17 березня о 18:30 запустило онлайн-курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, які транслюватимуть під час карантину.

Як повідомляє пресслужба відомства, лекції з української мови та літератури, біології, математики та історії України транслюватимуть на телеканалі «РАДА» та YouTube-каналі Міносвіти.

Вона відбувається за графіком:

  • середа: 8:00-9:00 та 18:30-21:00
  • четвер: 8:00-9:00 та 18:30-21:00
  • п’ятниця: 8:00-9:00 та 18:30-21:00
  • субота та неділя: 10:00-20:00 (з перервами)
Читайте також: