Пошук

Школа на Обухівщині отримала новий шкільний автобус

Школа на Обухівщині отримала новий шкільний автобус

До кінця цього року для громад Київщини поставлять 35 нових шкільних автобусів. Перші дев’ять уже передали директорам навчальних закладів. Подія відбулась у селі Проліски Бориспільського району.

Про це сьогодні, 19 листопада, повідомив голова обласної державної адміністрації Василь Володін після передачі шкільних автобусів, передають Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу КОДА.

Відтак нові транспортні засоби отримали

  • Карапишівський ліцей у Миронівському районі,
  • Халеп’янська школа та Дівчиківське НВО в Обухівському районі,
  • Гайшинське НВО в Переяслав-Хмельницькому районі,
  • Тарасівське НВО в Броварському районі,
  • ліцей у Пісківській ОТГ,
  • а також Іванківська школа №2.

Саме в цих громадах найбільш гостро стояло питання з підвезенням дітей. Деякі маршрути були перевантажені. Щоб доставити до навчальних закладів усіх, потрібно було щодня робити по декілька рейсів. Так не має бути, саме тому перші шкільні автобуси передаємо їм, – зазначив Василь Володін.

Для забезпечення області в цілому потрібно 53 шкільні автобуси. Голова облдержадміністрації пояснив, що над вирішенням цього питання працюють. Так, дев’ять уже передали, а ще 26 будуть поставлені до кінця року. Решту – у наступному.

Окремо Василь Володін звернувся до водіїв, які щодня підвозять дітей до навчальних закладів.

Ваша робота дуже відповідальна. Батьки вам довіряють найцінніше – своїх дітей. Тож дуже прошу бути максимально уважними на дорозі. Безпека та життя – понад усе. Зі свого боку ми робимо все, щоб дітям, які живуть у віддалених населених пунктах, було комфортно. Це один із ключових принципів діяльності обласної державної адміністрації. І він для нас – завжди у пріоритеті, – резюмував очільник Київщини.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: