Пошук

Штам "Дельта" заразний як вітрянка (може передаватися вакцинованими)

Штам "Дельта" заразний як вітрянка (може передаватися вакцинованими)

Варіант коронавірусу "Дельта" значно заразніший, із більшою ймовірністю подолає захист від вакцин і може викликати більш серйозне захворювання, ніж усі інші відомі версії вірусу, відповідно до внутрішньої презентації, поширеної в Центрах із контролю й профілактики захворювань.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на УП.

Доктор Рошель П. Валенські, директор агентства, визнала у вівторок, що вакциновані люди з так званими проривними інфекціями варіанту Дельта несуть у носі й горлі стільки ж вірусу, скільки невакциновані люди, і можуть із такою ж легкістю поширювати його, хоча й рідше.

Доктор Валенські назвала передачу від вакцинованих людей рідкісним явищем, але інші вчені припустили, що це може бути більш поширеним явищем, ніж вважалося раніше.

  • Внутрішній документ дає більш широкий і більш похмурий погляд на цей штам.
  • Варіант Delta передається інтенсивніше, ніж віруси, що викликають MERS, SARS, Ebola, застуду, сезонний грип і вітряну віспу, і, згідно з документом, він так само заразний, як вітряна віспа.
  • У документі говориться, що найближчий наступний крок для агентства – "визнати, що війна змінилася".

Тон документа відображає тривогу Центрів із контролю й профілактики захворювань (C.D.C.) через поширення штаму "Дельта" в США.

Очікується, що в п'ятницю агентство опублікує додаткові дані щодо цього штаму.

Читайте також:

Коментарі