Пошук

Штучні квіти на кладовищах: чому це погана ідея

Напередодні поминальних днів хочемо розповісти, яку небезпеку несуть штучні квіти. І чому на цвинтар краще приносити живі рослини.

Про це пишуть Хроніки Обухова.

При спалюванні штучних квітів виділяється ціла таблиця Менделєєва.

Працівники цвинтарів утилізують штучні квіти, викинути на кладовищах. Шкода від спалювання і від захоронення штучних квітів для довкілля та здоров'я людей досить суттєва. При спалюванні матеріалу, з якого зроблені штучні квіти, в атмосферне повітря виділяється дуже велика кількість діоксинів, тобто хлорованих вуглеводів. Вони є надзвичайно канцерогенними. Вони потрапляють не лише в грунт та повітря, але й у воду. Діоксини призводять до виникнення онкологічних захворювань, зниження імунітету.

Екологи виступають проти того, щоб люди носили на цвинтар, та й узагалі купували штучні квіти.

Живі квіти – вияв живої любові

Жива квітка – це вияв живої любові до померлої людини, а штучна – красива лише два дні, а коли через тиждень приходиш на цвинтар, то від неї не залишається нічого. Це уже шматок поцвілої пластмаси і її треба утилізовувати, - зазначають священнослужителі.

Ціна безпеки

Ніхто ні з покупців, ні з продавців не знає чи з безпечного матеріалу вони виготовлені. Ніхто не в змозі оцінити того негативного впливу, який може завдати навіть найменший за розміром, проте неправильно утилізований пластмасовий предмет.

Читайте також: