Пошук

Швеція допоможе Обухову вирішити екологічні питання

Швеція допоможе Обухову вирішити екологічні питання

Представники посольства Швеції та відомих шведських компаній відвідали ПП «Обухівміськвторресурси». Обговорили подальшу співпрацю.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку мера міста Олександра Левченка.

Разом з почесною гостею Луїз Морсінг, першим секретарем, заступницею голови Місії посольства Швеції, представниками Шведської бізнес-асоціації, і таких відомих шведських компаній, як Oriflame, Scania, IKEA, Volvo, Ericsson, відвідали 2 бази сортування твердих побутових відходів, цехи, де виготовляють паливні брикети, цвяхи, гофрокартон та інші технічні приміщення, - йдеться в повідомленні.

Директор підприємства Армен Полатьян поділився здобутками у сфері сортування, переробки та утилізації ТПВ, адже цією діяльністю він займається біля 20 років, має сучасне оснащення та спецавтомобілі, до речі, більшість з яких шведського виробництва. З вищезгаданими шведськими компаніями підприємство тісно співпрацює і щодо твердих побутових відходів.

Повідомляється, що у Швеції приділяють дуже велику увагу проблемам сміття, його утилізації. На даний час у них залишається 0,8% несортованого сміття, і над цим продовжують працювати. У шведському суспільстві сформовані правильні споживацькі звички. Наприклад, трендом останніх років стало використання відремонтованих речей, меблів тощо, як спосіб раціонального використання матеріальних ресурсів. У такий спосіб і здійснюється турбота про навколишнє середовище.

Приємно, що продукція шведських компаній, а це - сміттєвози та інші види автотранспорту, допомагають впоратися зі сміттям підприємству «Обухівміськвторресурси». На території Обухівської громади ситуація із сортуванням та утилізацією побутових відходів значно покращилася за останні роки, і все це завдяки діяльності даного підприємства, яке створило для цього сучасні умови європейського зразка, - написав Олександр Левченко.

В ході зустрічі обговорили можливості подальшої співпраці.

Читайте також: