Пошук

Сім'я начальника рибпатруля володіє базою відпочинку в Козині

Сім'я начальника рибпатруля володіє базою відпочинку в Козині

Начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін відпочив із сім'єю на Сейшельських островах та в Занзібарі, офіційно перебуваючи на… лікарняному.

Про це повідомляє на сайті "Цензор.Нет" блогер Володимир Макаровський, передають Хроніки Обухова з посиланням на Українські новини.

За його даними, чиновник, якого звинувачують у отриманні доходів від нелегальних рибних господарств у Київській області, просто шокує розкішним життям. Так, сім'я начальника рибпатруля володіє базою відпочинку в Козині, преміальними авто, квартирами і регулярно купує дорогі тури в екзотичні країни при тому, що офіційний дохід Мухіна становить близько 310 тис грн на рік.

Виявилося, що лікуватися Мухін поїхав на Сейшельські острови і Занзібар. ЗМІ опублікували фото Мухіна в дорогому екіпіруванні на тлі Індійського океану. Як свідчить Фейсбук-сторінка дружини чиновника, такі подорожі у сім'ї трапляються кілька разів на рік. У вересні 2021 – пара на острові Родос у Греції, у червні сім'я відпочивала в Тунісі, у березні 2021 року – в Домініканській республіці, у липні 2020 – відпочинок на Егейському морі, у лютому того ж року – гірськолижний курорт Soldeu Grandvalira в Андоррі. Разом із тим, відповідно до декларації, прибутки Мухіна за минулий рік склали 310,8 тис. грн., його дружини – 150 тис. грн., – пише Володимир Макаровський.

Як зазначає блогер, розкішні подорожі становлять лише невелику частину видатків сім'ї чиновника. Крім цього, кошти витрачаються на покупку елітних авто та нерухомості.

До даних ресурсу "Бігус. Декларації" сума грошових активів сімейства Мухіних більш ніж у 10 разів вища за суму їх доходів. Подружжя володіє:

  • базою відпочинку в Конча-Заспі (Козин) загальною площею понад 3 тис кв.м. та заявленою вартістю 8,2 млн грн,
  • трьома квартирами в Києві,
  • автомобілями Mercedes-Benz ML350 вартістю 1,1 млн грн та Ford Ranger за 850 тис грн, – повідомив Володимир Макаровський.
Читайте також: