Пошук

Син загиблого на Донбасі бійця з Обухова до цих пір не вірить у смерть батька

Син загиблого на Донбасі бійця з Обухова до цих пір не вірить у смерть батька

Поки Зеленський не в змозі вирішити, що робити далі, війна триває, майже кожен день забираючи життя. За п'ять місяців президентства Зеленського Україна втратила 55 військових в зоні бойових дій, десятки були поранені.

Про це пише російсько-американський журналіст Сергій Лойко в нарисі "Війна і мир Зеленського".

- Комусь ці цифри можуть здатися не такими великими, але тільки не Анастасії Голоті з міста Обухів Київської області. Її чоловік, 38-річний старший лейтенант Олександр Марків, був убитий осколками під час мінометного обстрілу в районі Світлодарської Дуги. Дев'ятирічний Святослав досі не вірить, що його тато загинув, і не ходить з мамою на кладовище - відзначив він.

Офіцер, який привіз труну з тілом Насті чоловіка в Обухів, так і не дозволив їй відкрити кришку. Сашу ховали в закритій труні.

- Я до сих пір шкодую, що не наполягла на тому, щоб відкрити кришку, - шепоче Анастасія - Я жену від себе цю думку, а раптом це не він?

Як повідомляли Хроніки Обухова у зоні проведення Операції об'єднаних сил внаслідок ворожого обстрілу 27 вересня загинув 38-річний Олександр Марків з Обухова.

Читайте також: