Пошук

Сміттєпереробний завод і квартира з власним двориком: все в одному селі на Обухівщині

Сміттєпереробний завод і квартира з власним двориком: все в одному селі на Обухівщині

Підгірці - багато в чому унікальне село в Обухівському районі. З одного боку в ньому присутнє чи не найбільше в Україні сміттєзвалище і, здається, планується сміттєпереробний завод. З іншого - фешенебельна забудова VIP-класу.

Важко пояснити, яким чином між собою корелює зона екологічної нестабільності і комплекс бізнес-класу із захмарними цінами, передають Хроніки Обухова.

Відомо, що для збалансованого розвитку Києва та суміжних територій пропонується сформувати Асоціацію «Київська агломерація» у формі добровільного співробітництва прилеглих територіальних громад із спільним транспортним каркасом та важливими інфраструктурними об’єктами спільних інтересів. Однією з умов її функціонування стане винесення сміттжпереробних заводів за межі Києва.

Найважливішими об’єктами є розміщення 4-х сміттєпереробних комплексів (потужністю по 200 тис. т/рік) на території приміської зони м. Києва з полігонами для захоронення неутилізованих решток:

  • ТПВ № 5 у с. Підгірці, Обухівському районі,
  • ТПВ ЛБ ТОВ «Десна-2»,
  • біля с. Гнідин у Бориспільському районі,
  • в межах Здвижівської сільради Бородянського району, – зазначають у КО «Київгенплан».

В цей же час у ЖК Park Lake City в Підгірцях будують і пропонують квартири з власними лаунж-зонами та терасами від 25 до 100 кв. м і панорамними вікнами на всю висоту поверху для поліпшеної інсоляції, передає 3m2.ua.

Читайте також: