Соски-пустушки Філіпс: комфорт для малюків та спокій для батьків
10:25 28.07.2022
Реклама
Соски-пустушки Філіпс: комфорт для малюків та спокій для батьків

Соски-пустушки на певному етапі з'являються в житті кожного немовляти. Дорослим поки що не вдається придумати інший спосіб заспокоїти та розслабити малюка. Обов'язковою умовою досягнення бажаного результату є використання якісної соски від відомого виробника товарів для дітей.

Правильно підібрані відповідно до віку та анатомічних особливостей малюка, соски-пустушки Філіпс https://www.philips.ua/c-m-mo/pacifiers успішно вирішують такі проблеми:

  • забезпечують легкість засинання дитини;
  • допомагають заспокоїтися після переляку;
  • стимулюють травлення;
  • сприяють розвиток та зміцнення ясен.

Ефективність сосок-пустушок пояснюється вродженою потребою у смоктанні. Рухи при смоктанні пустушки схожі на рухи під час годування груддю, тому малюки почуваються захищеними та швидко заспокоюються.

Причини купити соски-пустушки Філіпс

Компанія Філіпс є на світовому ринку одним з лідерів серед виробників товарів для новонароджених дітей та немовлят. В асортименті бренду представлені вироби різного призначення – від пляшечок для годування до прорізувачів та стерилізаторів, всі вони незмінно високої якості. Лінійка дитячих товарів Філіпс розроблена з урахуванням особливостей розвитку малюків різного віку, що дозволяє підібрати рішення для дітей із будь-якими потребами.

Виготовляються соски-пустушки Філіпс із безпечних для здоров'я малюків матеріалів, що не містять фталати та бісфенол-А. Основним матеріалом виробництва є медичний силікон, який оптимально поєднує міцність, еластичність і тактильну комфортність. Силікон не вступає в реакцію із слиною дитини, що унеможливлює подразнення шкіри навколо рота.

Різновиди сосок-пустушок Філіпс

У лінійці сосок-пустушок Philips представлені вироби для різних вікових груп у кількох серіях:

  • від 0 до 6 місяців (Ultra air, Ультрам'які, Soothie);
  • від 6 до 18 місяців (Ультрам'які, Ultra air денні та нічні);
  • від 18 місяців ортопедичні (Ultra air звичайні та нічні).

Незалежно від серії пустушки Філіпс мають симетричну соску, що не злипається, та форма якої максимально зручна для малюків.

Нагубник ультрам'яких пустушок ідеально повторює контур обличчя дитини, не заважаючи носику дихати. Конструкція сосок Soothie дозволяє батькам підтримувати пустушку пальцем.

Найбільшою популярністю користуються пустушки за технологією Ultra air, легкий нагубник яких зроблено за технологією FlexiFit, та збільшеними отворами для повітря, що дозволяють зберегти суху шкіру малюка. Нічні соски Ultra air м'яко світяться у темряві.

Погода