Пошук

Співачка з Обухівського району вакцинується від коронавірусу за кордоном

Співачка з Обухівського району вакцинується від коронавірусу за кордоном

Українська співачка Jerry Heil влітку перемогла на міжнародному музичному конкурсі й виграла поїздку до США.

Однак в Україні артистка не встигає вакцинуватися, а без щеплення її не пустять в Америку. Щоб отримати бажану вакцину, зірка відправилася в Румунію.

Про це повідомляють Хроніки міста з посиланням на showbiz.24tv.ua.

26-річна співачка не хотіла вакцинуватися. Вона зазначала, що прагне відтягнути цей момент до останнього, щоб подивитися, як живуть вакциновані друзі. Однак зовсім скоро Jerry Heil має летіти в США, тому в неї нібито не залишається вибору.

Jerry Heil, виконавиця з Василькова Обухівського району скаржилася, що препарату Moderna в пунктах вакцинації немає, а чекати на дві дози Pfizer їй ніколи. А саме ці вакцини визнані в США й доступні в Україні.

Тому Jerry Heil звернулася до фанатів, щоб вони порадили, де можна щепитися препаратом Johnson&Johnson. Прихильники порадили зірці організатора подорожей, який вирушає в Румунію й бонусом поїздки є щеплення саме цією вакциною. Артистка не барилася й вирушила в мандрівку, де зможе отримати сертифікат вакцинації ЄС.

Щоправда, саме цю вакцину Jerry Heil обрала несвідомо й не за порадою лікарів. Все тому, що при щепленні Johnson&Johnson потрібна лише одна доза.

Читайте також: