Пошук

Спочатку Обухів, тепер - Стрий: компанія російського мільярдера збудує нове підприємство

Спочатку Обухів, тепер - Стрий: компанія російського мільярдера збудує нове підприємство

ТОВ "Аерок", яке належить російській компанії, займається виготовленням виробів із бетону для будівництва в Обухові. Тепер ТОВ збудує завод на Львівщині.

ТОВ "Аерок" дозволили збудувати завод екологічного автоклавного газобетону у Стрию, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Варіанти.

Міський голова Стрия Олег Канівець підписав меморандум про співпрацю з гендиректором ТОВ "Аерок" Дмітрієм Рудченком щодо будівництва у місті заводу екологічного автоклавного газобетону із сучасними автоматизованими потужностями на 150 робочих місць.

"Компанія на ринку України з 2007 року і є найбільшим виробником якісного та екологічного автоклавного газобетону. Два підприємства ТОВ "Аерок" вже успішно працюють у Київській області, третій планують через півтора року запустити у Стрию із сучасними автоматизованими потужностями. Цикл виробництва є повністю замкнутим і не становить небезпеки для довкілля" – йдеться у повідомленні.

Нове підприємство зареєструють у Стрию на вул.Промисловій, 4.

ТОВ "Аерок" зареєстроване з 2006 року у місті Обухів Київської області, займається виготовленням виробів із бетону для будівництва. Власниом підприємства є ПАТ "Група ЛСР", російська компанія, що працює в сфері виробництва будівельних матеріалів, девелопменту та будівництва нерухомості. Її головний офіс знаходиться у Санкт-Петербурзі. Гендиректором і кінцевим власником фірми є російський мільярдер Андрій Молчанов.

Читайте також: