Пошук

США звинуватили депутата від Обухова в роботі на Росію

США звинуватили депутата від Обухова в роботі на Росію

Уряд США запровадив санкції проти семи українців. Серед них – й депутат від Обухова Олександр Дубінський.

Управління контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США запровадило санкції проти семи людей та чотирьох організацій, які є частиною пов’язаної з Росією мережі закордонного впливу, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Радіо Свободу.

Американська влада вказує на причетність до цієї мережі українського народного депутата Андрія Деркача, якого Вашингтон називає «російським агентом».

Під санкції потрапили народний депутат зі «Слуги народу» Олександр Дубінський, колишній народний депутат Олександр Онищенко, колишній прокурор Костянтин Кулик, помічники Деркача Антон Симоненко та Дмитро Ковальчук, колишній працівник посольства США в Україні Анрій Теліженко та політолог Петро Журавель. Наразі невідома реакція на санкції жодного зі згаданих громадян.

Американська влада вважає, що Кулик, Онищенко, Теліженко та Дубінський скоординовано розповсюджували необґрунтовані звинувачення на адресу одного з кандидатів під час виборів у США. Вони неодноразово публічно заявляли, що чиновники уряду США брали участь у корупційних діях в Україні.

Російські дезінформаційні кампанії, які націлені на американських громадян, є загрозою для нашої демократії. Сполучені Штати продовжать агресивно захищати наші виборчі системи та процеси, – заявив міністр фінансів Стівен Мнучін.

Читайте також:
Читайте також: