Пошук

Стало відомо, на кого опиратиметься партія Вакарчука на виборах до ВР в Обухові

Стало відомо, на кого опиратиметься партія Вакарчука на виборах до ВР в Обухові

Під час виборів до Верховної Ради в Обухові партію Вакарчука "Голос" підтримає громадська організація "Інститут розвитку громад".

Про це повідомила представниця партії і за сумісництвом кандидатка у депутатки Анна Оксаніченко, передають Хроніки Обухова.

- Позавчора, до моєї команди приєдналися неймовірні люди з Інституту розвитку Громади (Обухівщина) Міла Федорченко та Іван Копил. Я з ними познайомилася в Польщі минулої осені, коли приїхала на запрошення Академії Розвитку Філантропіі в Польщі, розповідати разом з Марчіном Рехулічем про успішну реалізацію проекту «Регрантінг у Василькові», - розповіла вона.

- Саме зараз вони готові йти разом зі мною однією великою та активною командою у велику політику, - додала вона.

Згідно з джерелами Хронік Обухова з "Інститутом розвитку громад" пов'язаний власник юридичної компанії "Альянс-груп", радник в.о.голови м. Українка Т. Кучер Леван Дарсанія.

Останній, за інформацією медіа, має неоднозначну репутацію. Зокрема, згідно з інформацією з відкритих джерел, його пов'язують з незаконними забудовами та використанні "тітушок" . На цьому наполягають наші колеги з місцевого "Трипільського краю", розслідування та відео котрих дозволяють припустити вірогідність подібного.

Читайте також:

Коментарі