Стало відомо, скільки буде коштувати для обухівчан проїзд у транспорті Києва

Стало відомо, скільки буде коштувати для обухівчан проїзд у транспорті Києва
10:01 15.12.2021
Стало відомо, скільки буде коштувати для обухівчан проїзд у транспорті Києва

Багато мешканців Обухівщини працюють або вчаться у Києві, тож вартість проїзду у столичному громадському транспорті їх турбує.

У Києві планують суттєво підвищити ціни на проїзд у громадському транспорті. Вже весною 2022 року одна поїздка у метро чи тролейбусі обійдеться до 20 гривень, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на 24 канал.

Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що ціни зростуть не раніше, ніж з 15 квітня 2022 року (дата закінчення опалювального сезону).

Кличко також додав, що тарифи будуть відрізнятися залежно від того, чи є людина жителем Києва (власником карти киянина), Київської області, або туристом. Для перших вартість квитка в громадському транспорті складе 12 гривень, для другої категорії – 14 гривень, для третьої – 20 гривень.

Для мешканців столиці проїзд коштуватиме 12 гривень за наявності картки киянина. Для пасажирів, які користуються проїзними квитками, ціна однієї поїздки складатиме 14 гривень 20 копійок. Якщо ж людина приїхала з іншого міста і хоче купити разову поїздку або всього кілька, – то їй проїзд коштуватиме 20 гривень. Ми розуміємо, що це – непопулярне рішення. Всі інші великі міста ухвалили й запровадили його раніше. Бо в сьогоднішніх умовах наш транспорт є дотаційним. І ми не підвищували вартість проїзду скільки могли,
– наголосив Віталій Кличко.

Погода