Столові сервізи: радість для хазяйки - заздрість для гостей
11:17 27.01.2023
Реклама

Посуд - це невід’ємна складова кожної оселі. До цієї категорії відносять багато предметів - це тарілки, каструлі, чашки, келихи та сервізи. Саме сервізи посідають чільне місце на кухні, а особливо, коли гості на порозі.

Тому такі набори повинні бути в кожної господині. Якщо питання сервіза актуальне і для вас, перейдіть за посиланням: https://posuda-yug.com.ua/g110002485-stolovye-servizy на сторінку, де представлено багато варіантів сучасних сервізів. Щоб купити столовий сервіз недорого в Києві варто відвідати інтернет-магазин посуду Посуд-Юг, який славиться широким асортиментом та відмінною якістю товару.

Сервізи дарують на свята

Столовий сервіз - це повноцінний комплект посуду, який складається з тарілок різного діаметру. Нерідко до складу входить цукорниця, блюдо, глечик, соусниця, чашки, блюдця та інші потрібні складові. Серед столових сервізів, які існують на сьогодні є маса варіантів, які відрізняються такими параметрами як:

  • кількість предметів;
  • матеріал;
  • колір;
  • пакування;
  • ціна.

Під час вибору столового сервіза варто зважати на всі деталі, підходити серйозно та виважено, а особливо, коли мова йде про сервіз на подарунок.

Кожен сервіз, що представлений на сайті магазину має детальний опис, характеристику та особливості, що дозволяє ознайомитись з усіма секретами та вибрати найбільш вдалий варіант для будь - якої події.

З яких матеріалів виготовляють сервізи?

Для виготовлення сервізів використовують різні типи матеріалів. Серед найпоширеніших на сьогодні виділяють такі як:

  • ударостійке скло;
  • порцеляна;
  • фаянс;
  • скло.

Кожен із вищезазначених матеріалів вирізняється своїми особливостями і характеристиками. Варто зауважити, що немає універсального посуду, кожен вид має свої особливості призначення, використання і догляду. Тому перш ніж обрати конкретний матеріал уважно ознайомтесь з його перевагами і недоліками, щоб обрати найбільш вдалий варіант для себе.

Варіації столових сервізів

Столові сервізи - це комплекти посуду, які розраховані на певну кількість персон. Найбільш розповсюдженим варіантом являється сервіз на 6 персон, який зазвичай має у своєму складі 35 одиниць посуду, хоча є різні варіанти, де набори розраховані на 1, 3, 6 та 12 персон. Крім цих особливостей кожен столовий набір може містити різні предмети: обідні, десертні та супові тарілки, салатники різних розмірів та блюда.

Пам'ятайте, що мати столові сервізи у своєму арсеналі - це не тільки естетично привабливо, а й практично. Крім того, такі аксесуари чудово вирізняють господиню дому, підкреслюючи її гарний смак та дизайнерський погляд.