Сучасний квітковий магазин – який він?
11:04 23.03.2023
Реклама
Сучасний квітковий магазин – який він?

Отримувати квіти у подарунок – це справжня насолода. Але й дарувати їх не менш приємно, адже будь-яка взаємодія з цими найдосконалішими витворами природи викликає піднесення, надихає, дарує наснагу. Ба більше, навіть вибирати букет для подарунку близькій людині – це дещо більш схоже на мистецький акт, ніж на буденну купівлю, а тому потребує відповідної атмосфери.

Цілком зрозуміло, що кращий вибір є лише там, де існує гідна пропозиція. Тільки за таких умов покупець може зосередитись на головному – визначитися зі змістовним наповненням букету, порівняти варіанти презентації, обміркувати дизайн. Зокрема, квітковий магазин Украфлора є саме таким місцем, де вдається зробити це без поспіху, у чарівній атмосфері квіткового бутіка. Що ж пропонують сучасні флористичні заклади?

Пропозиції та сервіси

На відміну від пересічних вуличних магазинів квітів, сучасний салон – це цілий комплекс товарів та послуг, серед яких:

  1. Великий та різноманітний асортимент зрізних букетних квітів та інших рослин.
  2. Наявність у каталозі всіляких дотичних товарів, пов’язаних із рослинним світом – флористичних аксесуарів, квіткового та садового інвентарю, ємностей тощо.
  3. Присутність висококваліфікованих флористів, здатних за замовленням клієнта створювати букети та квіткові композиції будь-якого рівню складності.
  4. Надання клієнту можливості отримати професійну консультацію зі зберігання та подовження життя букету, а також рекомендації щодо вирощування та утримання горщикових рослин.
  5. Можливість купити квіти (або інші товари) онлайн та замовити кур’єрську доставку за вказаною клієнтом адресою, що за замовчуванням означає наявність сайту з якісними фото.

Окрім цього, саме приміщення закладу має бути обладнане належним чином, щоб квіти та горщикові рослини якомога довше зберігали свіжість та життєздатність. До того ж ознакою хорошого тону є створення в салоні приємної атмосфери, яка допомагає покупцю на деякий час відкинути метушню та з головою поринути у світ прекрасного.

Цінова політика

Зазвичай солідні квіткові компанії мають прямі поставки рослинної продукції від виробника. Зокрема, флагман флористичного бізнесу Ukraflora закуповує квіти на європейських аукціонах, що дозволяє їй утримувати ціни на мінімальному рівні та вигравати у конкурентному змаганні з іншими учасниками бізнесу. А для покупця це дає можливість недорого придбати рослини найвищої якості та бездоганної свіжості. Отже сучасний квітковий магазин – це поєднання гарного вибору товарів і послуг з привабливою ціною та чарівною атмосферою, в якій купівля квітів стає яскравою подією сама по собі.

Погода