Суддя, котрий розглядав справу Шеремета, нагло помер
19:04 12.09.2021

Під Києвом знайшли мертвим 53-річного суддю Печерського райсуду столиці Віталія Писанця. До цього він жив на Обухівщині.

Про це в коментарі УНІАН повідомила прес-секретар поліції Київщини Ірина Прянішнікова, передають Хроніки Обухова.

Дійсно, він загинув, – зазначила вона.

За словами Прянішнікової, причини смерті судді визначатиме експертиза.

Вона наголосила, що інших подробиць повідомити не може, адже справою займається Держбюро розслідувань.

Тіло судді знайшли в суботу, 11 вересня, в селі Погреби Київської області, йдеться на сайті Головного управління Нацполіціі в регіоні.

Що відомо про Віталія Писанця – довідка УНІАН

  • Писанець у 1995 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого та отримав диплом спеціаліста з правознавства.
  • З 1998 до 2015 року був суддею Свердловського міського суду Луганської області, повідомляє "Чесно".
  • Верховна Рада своєю постановою від 18 березня 2003 року обрала Писанця суддею безстроково, йдеться на сайті Печерського райсуду Києва.
  • Писанець почав працювати у столичному суді з 2015 року.
  • Згідно з декларацією судді за 2015 рік, він був зареєстрований у місті Довжанськ Луганської області, але фактично проживав у місті Українка Обухівського району Київщини. У документі Писанець вказав відомості про сина, його звуть Кирило. У декларації немає згадок про дружину.
  • Писанець розглядав резонансну справу – вбивство в Києві у 2016 році журналіста Павла Шеремета. Суддя не раз вирішував залишити під вартою трьох обвинувачених у причетності до злочину – волонтера та медика Яну Дугарь, лікарку Юлію Кузьменко та музиканта Андрія Антоненка.

Адвокати стверджували, що суддя не бере до уваги документи, які надає захист, та хотіли, щоб справу розглядав хтось інший.