Пошук

Тур вихідного дня: Святополч, Халеп, Красуха і Ріца

Тур вихідного дня: Святополч, Халеп, Красуха і Ріца

Остання за вихідні експедиція дослідницької групи "Обухів - сонячний Мідгард " супроводжувалася сильним вітром і такими самими емоціями.

За час, котрий було проведено в дорозі відбулася візуальна обсервація і обговорення:

1. ГОРОДИЩА СВЯТОПОЛЧОГО (справжнього, а не того, що показують туристам) - залишків літописного міста, заснованого Святополком Ізяславичем в 1096 році на Витачівському пагорбі між однойменним селом і Стайками.

Мис на городищі Святополчому
Вид на Дніпро з городища Святополчого
Дніпровські острови з городища Святополчого
Городище, трава і вода
кістка тварини з городища. може олень
кістк тварини з городища. може кабан

2. ГОРИ КРАСУХА - можливо, найвищої точки правобережної Київщини, котру деякі самопальні фантасти важають "курганом". В кожному разі академік Рибаков вважав її місцем можливого проведення у минулому тогочасних святкових ігор;

Вид з гори Красуха
Вид гори Циганка (але, це не точно)

3. ГОРОДИЩА ХАЛЕПА - теж літописного, оборонний рів котрого сьогодні закидано за звичкою українських агро-ельфів пластиковими залишками їх високодуховних практик;

4. ОЗЕРА РІЦА з його бобриними (чи лисячими) норами. Ще були свідки трипільських часів гора Циганка і урочище Коломийщина і зрозуміла лише на рівні гіпотези споруда (НА ФОТО) в лесі гори Козарів шпиль (вона ж Три дуби) в Обухові.

озеро Ріца
озеро Ріца

ЩО ЦЕ? Автор найбільш близької до правди відповіді може розраховувати на запрошення до наступного виходу/виїзду. Якщо, звичайно, хотітиме того сам.

Нора? Печера? Погріб? Льох? Каналізація?
Нора? Печера? Погріб? Льох? Каналізація?
Читайте також: