Тамара Горіха Зерня в Богуславі презентувала книгу "Доця

Тамара Горіха Зерня в Богуславі презентувала книгу "Доця
10:00 30.10.2022
Тамара Горіха Зерня в Богуславі презентувала книгу "Доця

Київська область, Обухівський район, Богуславська тергромада. В Богуславській міській бібліотеці сталася дивовижна подія - презентація «Доці».

Про подію розповіли у місцевій бібліотеці, передають Хроніки Обухова.

Довідково:

  • Тамара Горіха Зерня - сучасна українська письменниця, журналістка, перекладачка, волонтерка з Києва. Роман «Доця» - перший роман, який вийшов з-під пера письменниці, став літературною сенсацією та отримав високі нагороди - премію "Книга року ВВС 2019" та Національну премію України імені Тараса Шевченка 2022 року.
  • Український інститут книги вніс "Доцю" до переліку тридцяти найважливіших прозових творів незалежної України. Книга викликала шквал позитивних відгуків та стала популярним бестселером. Горіха Зерня – це псевдонім і позивний письменниці.

Разом із письменницею на захід завітала Ірина Білоцерківська, засновниця і директорка видавництва "Білка", у якому вийшли книжки Тамари Горіха Зерня - "Доця" та "Принцип втручання".

Тамара написала про те, що знала й бачила сама, у книзі її особисті враження та власний досвід, спогади людей, з якими вона спілкувалася протягом своєї волонтерської діяльності, – зробила акцент видавчиня Ірина.

Я хотіла написати про людей, щоб зберегти пам’ять про те, що відбувалося на Донбасі та відновити справедливість, – сказала пані Тамара.

Події роману розгортаються навесні-влітку чотирнадцятого року у Донецьку. Саме тут героїня втратила родину, дім, роботу, ілюзії - і саме тут зібрала уламки життя заново, віднайшла новий смисл і нову опору. Ця книга про любов, про відвагу. Про безумовну відвагу знайти своє, впізнати його, впертися руками і ногами і нікому не віддати. Свій дім, свою батьківщину, своє серце, своє право ходити з високо піднятою головою.