Пошук

Центру захисту тварин у Ржищеві потрібна допомога

Центру захисту тварин у Ржищеві потрібна допомога

Обухівський район, м. Ржищів. Центру захисту тварин "Власій дім" потрібна допомога.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на допис зоозахисників в однойменній групі.

Друзі! Ось знову прийшов час робити закупівлю корму для наших підопічних тварин. Трохи трималися, дякуючи подарункам та Акції по домозі безпритульним тваринам від діток наших шкіл та садочків. Величезне Дякуємо за відгук і доброту! Та корма скоро закінчуються і треба робити замовлення, щоб не залишити тварин напризволяще, йдеться у повідомлені.

Читайте також:

Разом з тим, за словами зооактивістів невирішених питань більш ніж достатньо.

Та ще й біда прийшла з хворобою трьох малих. Знову посипалися шкірні захворювання, знову потрібна була ветклініка і знову фінансові затрати. Аналізи, поїздка в Українку, ліки. Хто з цим стикався, той розуміє, у скільки такі лікування обходяться.

Порадили ветеринари нам придбати кварцеву лампу, щоб знезаражувати кімнату (карантинник). І саме при допомозі неї знищувати і грибкові і вірусні захворювання То ж дуже просимо, не залиште чотирилапих підопічних Центру у скруті. Кожна копієчка важлива для придбання корму, ліків, знезаражуючих засобів, вакцин. Дякуємо всім добрим людям, що допомагали, допомагають і знають нас, знають про нашу роботу, пишуть вони.

Допомогти можна:

  • Приват, 4149 6293 4130 1778
  • Гребеник Марія Іванівна