Пошук

Церковник та новообраний депутат Костянтин Мадзяновський - про свою громадську діяльність

Церковник та новообраний депутат Костянтин Мадзяновський - про свою громадську діяльність

Священник Костянтин Мадзяновський розповів про те, чому вирішив йти в політику, як перехворів на Covid-19, та про ставлення до ЛГБТ-спільноти.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Громади.

Про політичну діяльність

Костянтин обрав для себе гуманітарний напрямок - освіта, медицина тощо.

Місцеве самоврядування включає в себе депутатів, які вирішують більш господарські ніж, політичні проблеми. Саме через це я пішов на те, щоб брати активну участь у житті громади. Багато питань я не міг вирішити, будучи просто священником, а статус депутата розширює можливості священника навіть у його священницькій діяльності. Бо якщо священник має мандат може подати подання, а не просити "будь ласка, розгляньте моє питання", - розповідає отець Костянтин.

Зізнається, що не всі колеги по церкві відреагували однозначно. Адже в Обухові це перший випадок, що священнослужитель став депутатом.

Про ставлення до ЛГБТ

Священник розповідає про ставлення до ЛГБТ-спільноти.

Люди можуть робити, що хочуть, але популяризувати та робити квоти якихось посад для ЛГБТ-представників - ні. Не йти з цим до школи...

Гендерна рівність - це про рівність чоловіка та жінку. А не про третю особу, яка і не він, і не вона. У нас в природі її не існує..., - додає священник.

Читайте також: