Пошук

Ціна палива в Україні може впасти на третину: але, є умова

Ціна палива в Україні може впасти на третину: але, є умова

У Верховній Раді зарєстрували законопроєкт №4098-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збалансованості ставок акцизного податку на пальне».

Згідно з ним пропонують зменшити акцизи на бензин з €213,5 до €139,5 за 1000 літрів. Це зменшить їх вартість на 35 відсотків, передають Хроніки Обухова з посиланням на На часі.

Що відбувається

  • Наразі законопроєкт знаходиться на стадії розгляду. Якщо депутати ухвалять його, то ціна акцизів на дизельне паливо та автогаз залишиться без змін — €139 і €52 за 1000 літрів відповідно.
  • Очікується, що прийняття цього акту дозволить збільшити загальний попит на споживання бензину до 3 мільйонів тон, що становить близько 70% українського виробництва. А це, в свою чергу, посприяє збільшенню доходів до бюджету.

Прийняття та реалізація зазначеного Закону дозволить забезпечити енергетичну незалежність країни, підтримку національного виробника, збільшить долю національного виробника на ринку нафтопродуктів та убезпечить ринок від маніпуляцій імпортерів. В свою чергу зазначені дії знизять логістичні витрати суб’єктів господ

Читайте також: