Пошук

Цього тижня можуть дозволити відкрити продовольчі ринки

Цього тижня можуть дозволити відкрити продовольчі ринки

Кабінет Міністрів відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збувати продукцію малим фермерам. Очевидно, що питання з відновленням їх роботи в Обухові буде прийняте після урядового.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.

Це питання мають розглянути на найближчому засіданні уряду, таке рішення схвалив Володимир Зеленський на нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу.

Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання та харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановімо чіткі правила й давайте дозволимо їх відкрити. Треба вчитися жити й працювати у нових умовах, – сказав президент.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль погодився, що питання відкриття ринків, механізму їхнього безпечного функціонування та чітких санкцій за недотримання правил потрібно розглянути вже в середу, щоб почати відкривати ринки до кінця цього тижня.

За даними Міністерства розвитку громад та територій України, цьогоріч поки

  • лише 13 тисяч людей відвідали кладовища для вшанування померлих,
  • тоді як у минулі роки ця цифра дорівнювала 5-7 мільйонам.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов наголосив, що поки рівень смертності через COVID-19 в Україні невисокий і становить трохи більше 2%. Однак піку захворюваності очікують лише на початку травня.

Читайте також: