Пошук

Теплокерамік для економного опалення

Кожен, кого цікавить кліматична техніка, стикався з різновидом обігрівачів, представлених на сучасному ринку. Але який саме пристрій підійде найкраще для Вас визначитися не так просто.

Теплокерамік для економного опалення
Теплокерамік для економного опалення

Одним із найкращих натуральних матеріалів, які здатні акумулювати тепло це кераміка. Саме тому керамічні обігрівачі мають достатню популярність. Для того, щоб знати, як вибрати керамічний обігрівач, необхідно ближче ознайомитися з властивостями даного опалювального приладу і дати собі повноцінну відповідь на питання – що таке керамічний обігрівач.

Принцип роботи

Головним елементом представленого виду обігрівачів є металокерамічні пластини, крізь які потрапляє холодне повітря, нагрівається та виходить у зовнішнє середовище за допомогою вбудованого вентилятора. Принцип роботи керамічного обігрівача є ефективним. Пластини створюють тепло і повільно його віддають навіть після того, як пристрій вже відключений від електроживлення. Цей факт ще більше підвищує його продуктивність. Таким чином, у приміщенні ще тривалий час зберігається сприятливий мікроклімат. Керамічні пластини мають високий рівень теплопровідності, термостійкість і міцність. Пристрій керамічного обігрівача досить простий, але ефективний для якісного обігріву житлових та нежитлових приміщень різної площі.

Обігрівачі є мобільними та можуть бути встановленими у будь-якому зручному місці у приміщенні. Нагрівальний елемент знаходиться у спеціальному корпусі з теплоізоляцією. Вони здатні не лише нагрівати, а й очищати, іонізувати повітря. Можуть мати різні габарити. При цьому вони є досить енергоекономічними.

Обігрівачі Теплокерамік, які призначені для настінного монтажу мають об'ємну форму у вигляді кондиціонера або є тонкими панелями, що чудово поєднуються з будь-яким стилем інтер'єру. Часто настінні керамічні обігрівачі керуються дистанційно. Ця особливість, призначена для зручності їх експлуатації.

Плюси і мінуси

Будь-який прилад, призначений для обігріву приміщень, має переваги та недоліки. Найкраще вибирати виробників, які вже давно зарекомендували себе своєю надійністю. Так компанія Теплокерамік пропонує широкий вибір керамічних обігрівачів для різних потреб.

Керамічний обігрівач з легкістю може забезпечити швидке та м'яке нагрівання. Даний прилад не сушить повітря, є безшумним у роботі та енергоефективним. Нагрівальні елементи закриті спеціальними сітками. При випадковому перекиданні пристрій вимикається автоматично. Обігрівачі в основі, яких лежить керамічний нагрівальний елемент, мають різні способи встановлення та сучасний, привабливий дизайн.

Купуйте обігрівачі в офіційному інтернет-магазині: https://teploceramic.ua/ua/obogrevateli-teploceramic/.

Читайте також: