Пошук

Тероборона Феодосіївської громади подякувала ФК "Динамо"

Тероборона Феодосіївської громади подякувала ФК "Динамо"

Київська область, Обухівський район, Феодосіївська тергромада. Нещодавно ФК "Динамо" Київ допоміг Добровольчому формуванню "Тероборона Феодосіївської громади", яка обороняє Обухівський район Київської області, у забезпеченні особового складу необхідним одягом, взуттям і спеціальним обладнанням.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на fcdynamo.com.

Заступник командира добровольчого формування Анатолій Походня висловив подяку президенту ФК "Динамо" Київ Ігорю Суркісу за допомогу в екіпіруванні підрозділу, про що йдеться у листі, який надійшов на адресу клубу:

Добровольче формування Феодосіївської територіальної громади "Тероборона Феодосіївської громади" щиро дякує за надану гуманітарну допомогу.

Із початку бойових дій в Україні наше формування бере активну участь у протистоянні окупаційним силам противника та захищає суверенітет України. Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнений, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Читайте також: