Пошук

Типові помилки при виборі швейної машинки

Типові помилки при виборі швейної машинки
PR Публікація розміщена на правах реклами

Купівля швейної машинки – це відповідальний крок для всіх, хто полюбляє створювати речі власними руками. Такі спеціалізовані магазини, як «Швейний Світ», пропонують багато варіантів техніки. Але ж як її правильно обрати, щоб і ціна була прийнятна, й функціонал достатній? Крім того, що треба розбиратися в характеристиках, варто уникати ще й інших помилок при виборі швейної машинки. Розглянемо найрозповсюдженіші, з якими стикаються покупці.

Помилка №1: новачкам не треба дорога машинка

Багато новачків впевнені, що вони можуть обмежитися купівлею найдешевшої машини. Але це хибне уявлення, тому що:

  • поняття «дороге» й «дешеве» – дуже відносні. Для одних оптимальний варіант – 3 500 гривень, а для когось і 10 000 грн – це цілком прийнятна ціна;
  • можна знайти машинку з хорошими характеристиками в бюджетному ціновому діапазоні;
  • невисока ціна й велика кількість стібків та додаткових опцій – це вже підозріло. Тут можливі 2 варіанти: або всі функції працюватимуть, але не дуже якісно, або будуть, проте не всі.

Помилковість такої думки полягає в тому, що новачку насправді потрібна не дешева машина, а максимально проста, лише з найнеобхіднішими опціями. Це дозволить навчитися працювати з подібною технікою та, якщо є бажання, надалі вдосконалюватися.

Помилка №2: прислухатися до порад на форумах, у соцмережах

Сьогодні придбати швейну машинку не важче, аніж будь-який інший товар в інтернет-магазині. Але це лише з позиції доступності цього виду техніки. Якщо ж говорити про вибір, то він досить специфічний, адже потрібно орієнтуватися в основних характеристиках та розуміти, що власне шукаєте.

Варто зазначити, що більшості відгуків та радникам на форумах, м’яко кажучи, вірити на 100% не варто. Вони можуть бути, по-перше, не зовсім об’єктивними (особливо якщо людина користується приладом пару тижнів чи місяць), по-друге, часто відгуки створюються на замовлення магазинів чи виробників.

Але ж що робити новачку, який не особливо розбирається в характеристиках? Дуже просто – шукати спеціалізований сайт, читати матеріали та рекомендації щодо вибору в блозі. Якщо такого немає, то сміливо зв’язуйтеся з консультантами – вони точно допоможуть підібрати саме ту машину, яка відповідає потребам. Головне – чітко та зрозуміло сформулювати власні бажання.

Помилка №3: «Хочу оригінальну збірку/хочу купити тільки в офіційному магазині бренду»

Оригінальна збірка передбачає, що машинка виготовлена на заводі, де власне було створено бренд. Переважно – Німеччина, Японія, США. Коли б швейне обладнання виробляли лише на одному заводі чи в декількох в країнах Європи, Азії чи Америки, шукати оригінальну техніку дійсно було б правильно. Сьогодні безліч виробництв перенесені в Китай, Тайвань. Цей підхід дозволив пропонувати ринку не лише коштовні, але й бюджетні брендові машинки. Не варто думати, що коли Singer зібрано в Китаї, то він неякісний. Це не так, адже на заводах чітко контролюють якість розхідників, збірку, проводять тести. У результаті відрізнити моделі можна тільки за написом: «Made in…» Тому переплачувати за оригінальну збірку просто недоцільно.

Що стосується купівлі лише в офіційному магазині, то тут також немає особливої логіки. Річ у тому, що фірмові та спеціалізовані сайти, які пропонують безліч моделей різної швейної техніки, закуповують машини в одному місці. Тобто гарантії в разі поламання будуть однаковими, де б ви не придбали техніку, головне, щоб вона мала сертифікати відповідності.

Ставтеся до придбання швейної машини серйозно, але без фанатизму. Якщо не дуже добре розумієте, як обрати техніку, проконсультуйтеся зі спеціалістом магазину.

Читайте також: