ТОП-5 ролів, популярних у всьому світі
14:28 17.08.2020
Реклама

Японці впевнені, що суші та роли, які готують в Європі та Америці, не можна вважати стравами японської кухні. Однак це не заважає ролам залишатися фантастично популярними в усьому світі.

Щоденно замовляють суши сети в Києві і в топі роками тримаються декілька вдалих рецептів.

Які роли замовляють найчастіше?

Найпопулярнішими ролами в світі вважаються такі п’ять рецептів:

  • Каліфорнія;
  • Філадельфія;
  • Аляска;
  • Золотий дракон;
  • Канада.

Каліфорнія — це рулет із крабовим м’ясом (сурімі), авокадо, огірком та ікрою масаго або тобіко. Ікра використовується в якості прикраси. Вважається, що цей рецепт з'явився в 1973 році в Лос-Анджелесі. Його автором став шеф-повар японського ресторану Ітіро Масіта. Згодом цей рецепт став популярним і в інших закладах, а ще пізніше — в усьому світі.

Філадельфія — найпопулярніший рол із м'яким сиром. Він містить також копчений лосось та огірок. Класичний рецепт може доповнюватися авокадо та кунжутом, іноді використовується слабосолений лосось або вугор.

Аляска — ще один класичний рецепт на американський манер. Він містить крабове м’ясо, лосось, огірок, авокадо та вершковий сир. Прикрашається кунжутом.

Золотий дракон також містить сир сорту “Філадельфія”, до начинки входять вугор та авокадо. Особливість рецепту — у використанні соусу унагі, який дає страві золотавий відтінок та солодкий присмак.

Класичний рол Канада включає лосось, вугор, авокадо та вершковий сир. Поєднання риби з м'яким сиром можна вважати найпопулярнішим серед усіх інших.

Як обрати низькокалорійні роли?

Калорійність суші залежить від начинки. Вершковий сир належить до висококалорійних продуктів, хоча в ньому менше калорій, ніж у звичайному твердому сирі. Досить поживним також є вугор. Менше калорій містить лосось, а до низькокалорійних інгредієнтів можна віднести тунець та авокадо.

Уникнути зайвих калорій можна відмовою від соусу. Майонез та інші жирні приправи нібито й не належать до начинки, але містять жири, яких ми не помічаємо. Маринований імбир також досить поживний інгредієнт, тому не всім варто його вживати.

Топ за тиждень

Останні новини