13:13 12.06.2022
Реклама

Подорож за кордон хвилююча подія навіть для досвідчених туристів. Після перетину кордону доводиться стикатися з різницею не тільки в мові, а й культурі, побуті, етикеті. Особливу увагу заслуговує й медичне обслуговування. Багато туристів знають, що за браком навіть базової страховки, доводиться переплачувати за огляд, консультації, лікування і виписані ліки. У результаті підсумкова вартість може перевищити суму всієї подорожі. Компенсації від зіпсованого відпочинку теж не дочекатися.

І щоби відпочинок не був затьмарений нестандартними й позаплановими ситуаціями, варто звернути увагу на оформлення туристичного страхування https://uniqa.ua/private/travel/puteshestvie-za-granitsu/. Поліс не відноситься до обов’язкових, без нього ви зможете перетнути кордон. Але, оформлення страховки додасть впевненості незалежно від мети подорожі. Для цього існує кілька варіантів поліса. І до того ж не треба матиз собою “фонд” на випадок хвороби. Адже лікування за кордном не дешеве. д

Для стандартної подорожі

Якщо ви плануєтеередбачається просте ознайомлення з визначними пам’ятками, прогулянки по місту, екскурсії, відпочинок на пляжі й шопінг — варто звернути увагу на базову медичну страховку. Вона покриває амбулаторне лікування, відвідування стаціонару і виклик невідкладної допомоги. Її вартість стандартна й доступна для туристів. Але, у такому випадку не передбачається захист здоров’я при активному відпочинку. А якщо в ваших планах підкорення гір вершин чи дайвінг,гто поліс із опцією активний відпочинок/спорт саме для вас.

Діютьє обмеження й по тривалості. Багато Зазвичай поліси покривають не більше 30–40 днів. При необхідності, не потрібно відвідувати офіс страхової компанії, досить оформлення онлайн. Але, якщо в зазначений період ви вже перетинали кордон, навіть на пару днів, необхідно оформлення нової страховки.

Поліс покриває певну суму витрат на лікування, наприклад не більше 30 тис. євро. З досвіду страховиків вона покриває виклики невідкладної допомоги, ургентні операції та консультації лікарів. Водночас не потрібно платити за франшизу.

Для поїздки з певною метою

У деяких випадках варто скористатися розширеною версією поліса, наприклад, при:

  • відрядженні;
  • активному відпочинку;
  • спортивних змагань.

Оформлення спеціалізованого поліса обійдеться дорожче стандартного. Цей факт прямо пов’язаний зі збільшеним ризиком отримання травми. Як і стандартна туристична страховка, триває не більше 40 днів. У разі перетину кордону також необхідно оформляти поліс заново. Але, подібна страховка не поширюється для людей які займаються професійними видами спорту.

Для бізнесменів, які позапланово залишають країну для укладення угод по всьому світу й повертаються вже через пару днів, варто звернути увагу на окремий поліс. Він розрахований на рік і передбачає необмежену кількість поїздок. Кожен термін перебування за кордоном обмежений — не більше 90 днів. Це оптимальний варіант для тих, хто заздалегідь не знає, коли поїде за кордон і немає можливості регулярно подавати документи для отримання страховки.

У компанії УНІКА можна оформити поліси онлайн, без відвідування офісу. Незалежно від обраної страховки, розмір франшизи дорівнює 0 грн, а умови договору враховують актуальним візовим вимогам.

Погода