Пошук

Туристичне страхування: навіщо потрібне та від чого захищає?

Подорож за кордон хвилююча подія навіть для досвідчених туристів. Після перетину кордону доводиться стикатися з різницею не тільки в мові, а й культурі, побуті, етикеті. Особливу увагу заслуговує й медичне обслуговування. Багато туристів знають, що за браком навіть базової страховки, доводиться переплачувати за огляд, консультації, лікування і виписані ліки. У результаті підсумкова вартість може перевищити суму всієї подорожі. Компенсації від зіпсованого відпочинку теж не дочекатися.

Туристичне страхування: навіщо потрібне та від чого захищає?
Туристичне страхування: навіщо потрібне та від чого захищає?

І щоби відпочинок не був затьмарений нестандартними й позаплановими ситуаціями, варто звернути увагу на оформлення туристичного страхування https://uniqa.ua/private/travel/puteshestvie-za-granitsu/. Поліс не відноситься до обов’язкових, без нього ви зможете перетнути кордон. Але, оформлення страховки додасть впевненості незалежно від мети подорожі. Для цього існує кілька варіантів поліса. І до того ж не треба матиз собою “фонд” на випадок хвороби. Адже лікування за кордном не дешеве. д

Для стандартної подорожі

Якщо ви плануєтеередбачається просте ознайомлення з визначними пам’ятками, прогулянки по місту, екскурсії, відпочинок на пляжі й шопінг — варто звернути увагу на базову медичну страховку. Вона покриває амбулаторне лікування, відвідування стаціонару і виклик невідкладної допомоги. Її вартість стандартна й доступна для туристів. Але, у такому випадку не передбачається захист здоров’я при активному відпочинку. А якщо в ваших планах підкорення гір вершин чи дайвінг,гто поліс із опцією активний відпочинок/спорт саме для вас.

Діютьє обмеження й по тривалості. Багато Зазвичай поліси покривають не більше 30–40 днів. При необхідності, не потрібно відвідувати офіс страхової компанії, досить оформлення онлайн. Але, якщо в зазначений період ви вже перетинали кордон, навіть на пару днів, необхідно оформлення нової страховки.

Поліс покриває певну суму витрат на лікування, наприклад не більше 30 тис. євро. З досвіду страховиків вона покриває виклики невідкладної допомоги, ургентні операції та консультації лікарів. Водночас не потрібно платити за франшизу.

Для поїздки з певною метою

У деяких випадках варто скористатися розширеною версією поліса, наприклад, при:

  • відрядженні;
  • активному відпочинку;
  • спортивних змагань.

Оформлення спеціалізованого поліса обійдеться дорожче стандартного. Цей факт прямо пов’язаний зі збільшеним ризиком отримання травми. Як і стандартна туристична страховка, триває не більше 40 днів. У разі перетину кордону також необхідно оформляти поліс заново. Але, подібна страховка не поширюється для людей які займаються професійними видами спорту.

Туристичне страхування: навіщо потрібне та від чого захищає?
Туристичне страхування: навіщо потрібне та від чого захищає?

Для бізнесменів, які позапланово залишають країну для укладення угод по всьому світу й повертаються вже через пару днів, варто звернути увагу на окремий поліс. Він розрахований на рік і передбачає необмежену кількість поїздок. Кожен термін перебування за кордоном обмежений — не більше 90 днів. Це оптимальний варіант для тих, хто заздалегідь не знає, коли поїде за кордон і немає можливості регулярно подавати документи для отримання страховки.

У компанії УНІКА можна оформити поліси онлайн, без відвідування офісу. Незалежно від обраної страховки, розмір франшизи дорівнює 0 грн, а умови договору враховують актуальним візовим вимогам.

Читайте також: