Про це йдеться у повідомленні Управління туризму Київської ОДА, передають Хроніки Обухова.
Що можна подивитися у Богуславі?
Чимало звичайних краєзнавчих експозицій значно поступаються зібранню музею Богуславщини, яке налічує близько 6 000 експонатів від епохи неоліту до наших днів. Тут ви зможете в буквальному сенсі доторкнутися до історії тих часів.
Найстарішою спорудою Богуслава, яка дожила до наших днів, вважається Кам'яниця. Будівля була зведена в 1726 році для потреб єврейської громади Богуслава, саме в Кам'яниці розміщувалася єврейська початкова школа – хедер. Потім тут був клуб для глухонімих, в'язниця гестапо, музей комсомольської слави. Зараз в Кам'яниці знаходиться Музей народних промислів.
Музей-садиба Івана Сошенка створений у батьківській хаті, де митець народився та провів дитячі і юнацькі роки. Експозиція розміщена в трьох кімнатах. У першій кімнаті експонуються матеріали, що розповідають про дитячі та юнацькі роки, експозиція наступної кімнати висвітлює навчання художника в Академії мистецтв (1832-1838 рр.), а у третій кімнаті розповідається про зустріч Сошенка з Тарасом Шевченко та роботу художника вчителем малювання.
Церква була споруджена в XIX столітті на місці старого храму. Гроші на будівництво виділила графиня Олександра Браницька. Храм виконаний в стилі пізнього класицизму і є пам'ятником архітектури національного значення. В храмі зберігаються три унікальні ікони – Пресвятої Богородиці «Достойно єсть Мілующая», святого великомученика і целителя Пантелеймона та Казанської Божої Матері, що самовідновилася.
Єдиний в Україні музей письменниці. Його створено у хаті Марії Олександрівни Вілінської – ось таке справжнє ім’я письменниці Марко Вовчок. Тут вона мешкала з 1885 по 1886 рік. У п'ятьох кімнатах музею представлені родинні фото, зібрання документів, листи, чорнетки, одяг, картини, речі домашнього вжитку, книги та багато іншого.