Пошук

Тварин з ферми під Обуховом збиралися відправити на скотобійню: тепер їх можна викупити

Тварин з ферми під Обуховом збиралися відправити на скотобійню: тепер їх можна викупити

Тварин, котрих волонтери рятують від голодної смерті на фермі "Натураліст" в селі Красне Обухівського району, збиралися відправити на скотобійню.

В цьому переконана координаторка однієї з груп волонтерів Євгенія Прокопенко, передають Хроніки Обухова.

- З 6-ти ранку всі на ногах, приїхали з ветеринарами в Натураліст. Там були батьки господині, познайомилися, спочатку нас прийняли в штики, але, після довгого і змістовного діалогу вдалося домовитися про головне - тварин мали намір здати на бійню, щоб цього не допустити (не для цього рятуємо) домовилися про викуп тварин за м'ясною ціною, яка буде запропонована під час продажу.

Благо гідних рук, кому передавати овечок з корівками досить. Тому - допомагайте збирати і досить терміново! Сам Войцеховський, який і буде реалізовувати, повернеться в країну після 20го числа, продавати будуть не відразу, тому, у нас є час зібрати суму для викупу максимальної кількості тварин.

Поганий мир кращий за добру сварку, особливо зараз для тварин. Попередньо, необхідна сума на сьогоднішній день не зрозуміла, оскільки, безумовно, за цей час на нормальних кормах і з нормальним доглядом, який тепер буде забезпечуватися, тварини наберуть вагу - розповіла вона.

Читайте також: