У березні Кабмін підготує рішення для бюджетної стійкості місцевих громад

У березні Кабмін підготує рішення для бюджетної стійкості місцевих громад
11:16 05.03.2023
У березні Кабінет Міністрів України підготує рішення для бюджетної стійкості місцевих громад, сказав у відеозверненні в суботу президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на ua.interfax.com.ua.

Щойно у Львові завершилося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад України. Це було сьогодні дуже представницьке зібрання. Були керівники центральних і місцевих органів влади, представники державної влади й місцевих громад. Зі всієї нашої країни – усіх регіонів, усіх частин, - сказав він.

За словами президента, головними питаннями були "безпека, енергетика, соціальний захист, фінансові питання. Антикорупція".

Все, що потрібно для більшої міцності наших інституцій і для більшої безпеки наших людей – в усіх сенсах слова "безпека, - наголосив він.

Домовилися сьогодні, що вже в березні Кабмін підготує рішення, які потрібні нашим громадам для бюджетної стійкості. Відповідні зміни до закону про державний бюджет України будуть запропоновані Верховній Раді, - повідомив Зеленський.

Сьогодні ж Кабмін на своєму засіданні, яке фактично поєдналось із засіданням Конгресу, затвердив Державну антикорупційну програму. Це системні кроки, які дадуть державі більше прозорості, а суспільству – більше можливостей для взаємодії з державою, - зазначив він.